Nauczanie 2019

Piknik integracyjny 2015

Jednym z najprzyjemniejszych tegorocznych kościelnych wydarzeń był piknik pn. „Łąka Tomka & Farma Darka”, który odbył się
4 czerwca w pobliżu Płocka. Spotkanie było świetną okazją do integracji członków i sympatyków Kościoła Chrystusowego w Płocku. Mogliśmy też bliżej poznać naszego nowego Pastora Jacka Konickiego oraz jego żonę Kasię i trójkę ich przesympatycznych dzieci. Spędziliśmy cały dzień na rozmowach, grillowaniu i kosztowaniu kulinarnych fantazji naszych braci i sióstr. Nadmierne kalorie należało spalić, dlatego niektórzy z nas wybrali się na romantyczny spacer nad Wisłą, a inni wzięli udział w meczu piłki nożnej. Wieczorem, przy ognisku, podczas rozmów na tematy różne, te lżejsze i poważniejsze, nie zabrakło również czasu na uwielbienie Pana przy gitarze, które poprowadził Pastor Jacek. Na pikniku nie zabrakło również osób spoza naszej społeczności, które miały okazję spędzić wolny czas w gronie ewangelicznych chrześcijan.

piknik_2015_foty_rzem

 

 

 

 

 

 

Spotkanie przysporzyło także wiele radości naszym dzieciom, które miały okazję obejrzeć wyjątkowe zwierzęta w mini-zoo Darka i Zosi, czy skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Tomka, tj. dosiąść kucyka, przejechać się na quadzie i motocyklu.
Wydarzenia takie jak czerwcowy piknik, pozwalają naszej społeczności budować ciepłą, rodzinną atmosferę i głębsze relacje. Dzięki temu poznajemy nawzajem swoje talenty i mocne strony, ale również potrzeby, tak aby móc być dla siebie wsparciem.
Integracja Kościoła podczas takich nieformalnych spotkań pozwala na budowanie jedności, która jest niezbędna do wykonywania pracy na rzecz Królestwa Bożego. Nam, chrześcijanom, zależy na głoszeniu Ewangelii, a takie spotkania są wspaniałą okazją do zaproszenia osób, które z różnych powodów nie zdecydowały się na udział
w niedzielnym nabożeństwie.

Agnieszka Werębska